אודות אסטרל

חברת אסטרל נוסדה בשנות ה70 של המאה הקודמת. החברה  המתמחה כיום ביבוא , שיווק ,מכירה ותיקון, החלה כחנות צנועה במדרחוב קראוזה בנתניה וצמחה עם השנים למותג ארצי ידוע ומוכר המתמחה בכל מותגי השעונים הכוללת את מכלול השירותים מתיקון פעוט ועד ליבוא ומכירה של שעוני יוקרה מיוחדים על פי הזמנה מראש בהם משתמשים של בכירי האומנים , הזמרים והשחקנים בישראל.

השירות המיוחד הנעים החם והמשפחתי של החברה עבר מפה לאוזן לאורך השנים שהפכו נאמנים והשמועה עשתה לה כנפיים מלקוחות באזור נתניה לטבעת המקיפה את העיר ואט אט החלו להופיע בעיר לקוחות מרעננה , הרצליה ,תל אביב  ,ירושלים וכיום מגיעים אל החנות לקוחות מכל רחבי הארץ.

עולם השעונים והתכשיטים מלווה אותנו משחר מנעורינו דרך השעון הראשון , טבעת ראשונה ,אירוסין  ,נישואין ,ימי הולדת , חתונות כסף וזהב. לקוחות אסטרל שקיבלו שעונים לבר מצווה כבר קונים שעונים לנכדיהם וכך דור אחרי דור מצטרף לרשימת הלקוחות הארוכה וככל שזו מתארכת כך גם מתפתחת החברה .

אסטרל מפעילה במדרחוב קראוזה בנתניה לא פחות  5 חנויות שעונים ותכשיטים מתמחות במותגים בינלאומיים כולל חנות טרייד אין וחנות תכשיטי זהב ויהלומים מיוחדת במינה. בנוסף לאלה אסטרל מקיימת שיתופי פעולה פוריים עם כל יבואני השעונים בישראל  ועם ספקים בחו”ל ומאפשרת לכל לקוח למצוא את “החלום שלו ” תוך תפירת כל התנאים על פי צרכיו.