בשקט בשקט ובאין מפריע…

ORIS_TOP_1260x265

בשקט בשקט ובאין מפריע, אוריס בונה לעצמה קולקציית שעונים שמשאירה אבק להרבה מתחרים והכל תחת בעלות פרטית. להישאר בבעלות פרטית ועדיין להיות מסוגלים להיות חדשניים בעיצוב, במקוריות ובטכנולוגיה זה לא פשוט בכלל בעידן בו תאגידים הם אלו ששולטים בשוק השעונים ואוריס מצליחים לעשות עבודה מעולה ברמת מחירים נוחה.

חברת השעונים, שנוסדה ב – 1904, ממשיכה לייצר עד היום שעונים מכניים איכותיים שרק השוויצרים יודעים לייצר. קולקציות השעונים מתחלקים לארבע תתי קטגוריות, כאשר כל קטגוריה בעלת אופי ייחודי לה:

CULTURE – קולקציה קלאסית אשר מציגה קווים נקיים לשעונים אלגנטיים. השעונים מתאימים לכל מי שמחפש שעון שיוכל לענוד למשרד וגם לאירועים רשמיים.

DIVING – את שעוני הצלילה של אוריס לא יהיה קשה לפספס. הדגמים, שכבר הפכו לאייקונים, מתאימים מאד ליד של הגבר הישראלי החדש, שמודע לעצמו ורוצה להפגין זאת לסובבים אותו. את שעוני הצלילה ניתן למצוא בשלל גדלים על צמידי מתכת או רצועות גומי איכותיות שמשלימות את המראה הספורטיבי והבולט

AVIATION – עולם התעופה תמיד ריתק את האנושות ושעוני ה-AVIATION מאפשרים לעונדים לקבל הצצה לעולם הזה עם מנגנוני כרונוגרף, אזור זמן נוסף, לאלו שאוהבים לטייל הרבה ולוחות מחוגים שקיבלו השראה מתא הקוקפיט.

MOTOR SPORT – הקולקציה הזו שמה במרכז את הספורט המוטורי ושואבת השראה ישירה ממנו. כל הדגמים מצוידים במנגנוני כרונוגרף אשר מאפשרים מדידת זמן באופן שהוא בלתי תלוי בשעה המוצגת. מנגנון זה היה נפוץ מאד על מרוצי המסלולים של שנות ה-60 וה-70 וגם נחשב למנגנון היוקרתי בעולם השעונים המכנים ואהוד ביותר בקרב חובבים.

 

חידושים:

אוריס מייצרת רק מנגנונים מכניים לשעונים השונים שהיא משווקת ובנוסף התחילה לתכנן ולעצב גם מנגנונים In-House, אשר מפותחים ומיוצרים באופן מלא במפעלי החברה.

110 – מנגנון מכני, דורש טעינה בפעם ב – 10 ימים, עם מד טעינה על גבי לוח המחוגים, המנגנון משווק בדגם OrisArtelier האייקוני

111 – המנגנון שהוצג רק בשנה האחרונה (2015) דומה מאד לקודמו 110 אך בנוסף מציג תאריך.