חגיגות 160 לחברת אטרנה

השנה חוגגת חברת השעונים היוקרתית אטרנה (Eterna), שנוסדה ב-1856, 160 שנה להיווסדה, קילומטרג׳ שרק חברות מועטות יכולות להתגאות בו, אפילו רולקס האגדית צעירה מאטרנה הותיקה ב-50 שנה.

בתחילת המאה ה-20, שעוני היד תפסו תאוצה ובעלי חברת אטרנה שהבינו את הפוטנציאל הרחב והתחילו להמיר שעוני כיס קטנים לשעוני יד, בעיקר לנשים. באותם שנים אטרנה צברה מוניטין רב וכבר הייתה שם דבר. פטנט מיוחד שנרשם ע״י החברה ב1908 הוא שעון יד המשלב שעון מעורר בתוכו, ב1914 הוצג לראשונה בתערוכת שעונים גדולה וגרף הרבה מאד תשומת לב. כחלק מאבני הדרך שאטרנה הייתה שותפה בהם, היה המסע, שכונה ״קוןטיקי״ בו תור היירדאל, ביולוג ימי נורווגי צלח את האוקיינוס השקט ברפסודה, כשהוא עונד שעון אטרנה על כף ידו. המוניטין של אטרנה בקרב הצמרת המידינאית היה כה גבוה כך שאטרנה נתבקשה לעצב שעוני יד לחיילים בכל רחבי אירופה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שעוני יד המשלבים מורשת וקידמה עם עיצובים אשר נאמנים למקור לצד עיצובים פורצי דרך.

 

הקולקציה כוללת את הקווים הבאים:

 

CONTEMPORARY
עיצובים מודרניים לשעונים המשדרים פונקציונליות וספורט אלגנט.

CLASSIC
הקולקציה הקלאסית מציגה הין היתר שעוני זהב עם רצועות מעור משובח לכל אלו שמעוניינים במראה הנקי. מושלם מתחת לכל חליפה.

ADVENTURE
מחפשי הרפתקאות ימצאו את מבוקשם בקולקציה הזו. בין אם מדובר בשעוני צלילה או כרונוגרפים לאוהבי המרוצים, השעונים האלו יעמדו בכל אתגר שתבחר להעמיד אותם.

LADIES
גם לנשים מותר ליהנות מהאלגנטיות הבלתי מתפשרת של אטרנה, ביריג׳יטברדו נמנתה בין לקוחותיהן המרוצות.

HERITAGE
בקולקציה זו אטרנה מאפשרת ללקוח לקחת חלק בהיסטוריה המופלאה דרך הדגמים האייקונים שעיצבה לאורך 160 השנים האחרונות.